Головна » Cуспільство » У США зареєстрували законопроєкт про конфіскацію та передачу Україні активів РФ, – Зеленський

У США зареєстрували законопроєкт про конфіскацію та передачу Україні активів РФ, – Зеленський

У США зареєстровано законопроєкт про конфіскацію та передачу Україні як репарацій активів російської держави

Про це у вечірньому зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.

“Вагомий міжнародний крок за сьогодні – це зареєстрований у Сполучених Штатах законопроєкт про конфіскацію та передачу нашій державі як репарацій активів російської держави – держави-терориста. Я дякую сенаторам США за потужну двопартійну підтримку цього питання про справедливість для України та всіх жертв російського терору”, – йдеться у зверненні.

Також Зеленський відзначив, що у таких диктатурах, як російська, саме гроші є найвищою цінністю. І тим паче для осіб, які обслуговують керівний режим або є фактично господарями державних структур.

“Коли свої гроші втратить і держава-терорист і всі російські особи, чия колаборація з Кремлем створила умови для російської агресії або які є публічним прикриттям для російських корупціонерів, тоді буде досягнута дуже важлива мета – вони відчують, що таке втрата. Вони ж не поважають життя й не жаліють, коли втрачаються людські життя. Російський панівний клас не цінує людей і готовий витрачати людські життя сотнями тисяч. А от гроші вони жаліють – ті, які привласнили, до речі. Свої активи вони цінують. Вони повинні їх повністю втратити, причому на користь саме тих, хто постраждав від їхньої агресії, від цієї терористичної війни – на користь нашої держави, наших людей”, – додав президент.