Головна » Cуспільство » У Кропивницькому до забігу в Олімпійський день долучились три сотні людей

У Кропивницькому до забігу в Олімпійський день долучились три сотні людей

У Кропивницькому забігом відзначили Олімпійський день. Триста людей пробігли від Фортечних валів до площі перед міською радою, розповів Суспільному голова відділення Національного олімпійського комітету України в регіоні Вадим Бебко.

Олімпійський день відзначають щороку 23 червня, бо в цей день 1894 року на Першому олімпійському конгресі в Парижі, за ініціативи барона П’єра де Кубертена, створили Міжнародний олімпійський комітет та ухвалили рішення про відродження Олімпійських ігор. Перша Олімпіада сучасності відбулась 1896 року в грецьких Атенах.

Зі слів Вадима Бебка, Олімпійський день відзначають щороку в усьому світі з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету та відродження Олімпійських ігор. Торік, сказав, через вторгнення РФ в Україну, акцію не організовували.

Найстаршій учасниці забігу, Оксані Язловецькій – 50 років. Вона – викладачка факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Оксана Язловецька: “Вирішила взяти участь, щоб підтримати сімейні традиції – в мене батько займався спортом професійно. Треба, щоб кожна людина підтримувала здоровий спосіб життя”.

Наймолодшому учаснику, Олегу Сіроштану – сім років: ” Бігати – це добре для здоров’я. Вже три роки займаюсь таеквондо”.

В рамках акції на площі перед міськрадою вихованці спортивних секцій міста показали свої навички.