Головна » Cуспільство » Ситуація в районі Бахмута напружена – Сирський

Ситуація в районі Бахмута напружена – Сирський

На тлі поступового просування ЗСУ ворожі підрозділи чинять відчайдушний опір, наголосив генерал-полковник.

Ситуація в зоні відповідальності Східного угруповання залишається напруженою. Про це 16 червня заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center.

“Попри наступ наших військ на півдні та втрату території і населених пунктів на цьому напрямку, противник продовжує переміщувати окремі найбільш боєздатні частини на Бахмутський напрямок, поєднуючи ці дії з потужним артилерійським вогнем та ударами штурмової і армійської авіації по позиціях наших військ”, – зазначив генерал-полковник.

Водночас Сили оборони продовжують вести наступальні дії на окремих напрямках, займаючи панівні висоти, лісосмуги з метою поступового витіснення ворога з підступів до Бахмута.

“Розуміючи це, ворожі підрозділи чинять відчайдушний опір. Тому зрозуміло, що наші плани потребують періодичного корегування і уточнення”, – додав командувач.

Раніше повідомлялося, що Сили оборони України продовжують оборонні та наступальні дії у Запорізькій та Донецькій областях і мають частковий успіх.