Головна » Cуспільство » Продукти харчування, консервація та господарський інвентар: з Вінниччини везуть провізію на Донеччину

Продукти харчування, консервація та господарський інвентар: з Вінниччини везуть провізію на Донеччину

Три ящики зеленої цибулі, стільки ж часнику, шість відер картоплі, а ще консервацію зібрала мешканка села Яришівка Людмила. Каже, усе це до її домівки принесли сусіди. Передають захисникам на Донеччину.

“Грошима допомагали, і випічку пекли, і бендерики, і плов робили усе чим можемо допомагаємо”, – каже Людмила.

Зініціював збір провізії для оборонців волонтер Михайло Бузін. Сьогодні чоловік приїхав до будинку Людмили, аби забрати продукти.

Сьогодні, 23 червня, машину дозавантажать і повезуть оборонцям. Це, каже Михайло Бузін, для п’яти батальйонів, що на Донецькому напрямку. Окрім городини та консервації везуть випічку, сухпайки, господарський інвентар та скоби для бліндажів.

Всього зібрали понад тонну провізії. Армії, розповідає Михайло Бузін, допомагає з 2014 року. Жартує, будинок, де мешкає з дружиною – перетворили на гуманітарний хаб.

“Це моя місія, я вмію це робити. У мене це вдається. Я їду по селах, попередньо телефоную до людей, кажу, збираємо все”, – каже Мийхайло Бузін.

Зібрану провізію у Михайла забирає Віктор Богданюк. Чоловік власною автівкою везе бійцям гостинці. Каже, з початку повномасштабного російського вторгнення – це його 37 поїздка. Оскільки їде до бригад, які розташовані за три кілометри від російських позицій, то авто бере невелике, аби було менш помітне, каже. За один раз везе понад 4 тонни вантажу.

Вдорогу вирушає вночі. Якщо все буде добре, то вже завтра будуть на місці, – каже Віктор Богданюк. Родина ж Бузіних каже, допомагатимуть війську до нашої перемоги.