Головна » Cуспільство » На Львівщині продовжують перевіряти укриття: які результати

На Львівщині продовжують перевіряти укриття: які результати

За словами начальника Максима Козицького, два тижні тому у Львові зачиненими виявилися 1160. Ще 156 були зачиненими у районах області. Незадовільний санітарний стан зафіксували тоді у 112 укриттях, 47 з них у Львові. Не відповідали технічним вимогам — 277. Аварійними були 112.

“До відома усіх власників та балансоутримувачів приміщень донесли, що у них є місяць, аби виправити ці порушення. Але вже зараз можу сказати, що більшість нас почули і маємо відповідний результат”, — написав Максим Козицький.

Станом на 23 червня у Львівській області 1197 укриттів, які були зачинені, вже мають вільний доступ в разі небезпеки. Кількість укриттів з незадовільним санітарним станом скоротилася удвічі, як і кількість тих, які не відповідають технічним вимогам.

Максим Козицький каже, що перевірки укриттів триватимуть доки всі укриття не приведуть до належного стану. Потім вони відбуватимуться періодично у межах профілактики.

Якщо у вас є інформація про укриття з порушеннями або про ті, які зачинені під час тривоги, телефонуйте на гарячу лінію Львівської області: 112.